Black Ops Cold War haritalarının Call of Duty 2020 için sızdırıldığı iddia ediliyor

Call of Duty henüz isimlerini açıklanmamış olmasına rağmen, oyunun piyasaya sürüldükten sonra oynanacağı çok oyunculu haritaların bazıları hakkında bilgilerin sızdırıldığı öne sürüldü.

Activision ve Treyarch, CoD 2020’de lider oyun olmaya devam ederken, taraftarlar, büyük olasılıkla yanlış olsa bile, yaklaşan oyun hakkında bilgi almak için söylentilere, sızıntılara ve spekülasyonlara güvenmek zorunda kaldılar.

En son sızıntı, çok oyunculu haritaların bazılarını kapsıyordu, çünkü ‘TheGamingRevolution’, 28 Mayıs’ta dört eski Black Ops haritasının geri getirileceğini iddia eden bir içerik yayınladı.

Bunlar Nuketown, Jungle, Summit ve Firing Range, hepsi daha önce hiç oynamamış olsalar bile, hemen hemen her CoD hayranının tanıyacağı önceki Black Ops oyunlarından ikonik haritalar.

Bu bilgilerin doğru olduğu ortaya çıkarsa, dört haritanın da Black Ops serisinin demirbaşı olduğunu ve geçmişte birden fazla oyunda yer aldığını düşünürsek, kimse için büyük bir şok olmayacak gibi duruyor.

BO1’de piyasaya sürülen Nuketown, franchise’ın dört çok oyunculu modu da dahil edildi ve 2020’de geri getirilme olasılığı yüksek oluyordu.

Aynı şey ilk olarak BO1’de yayınlanan ve daha sonra hem BO3 hem de BO4 için yeniden düzenlenen Jungle, Summit ve Firing Range için de geçerli.

Şimdi soru, bu haritaların Black Ops: Cold War’da nasıl tasvir edileceği. Örneğin, Nuketown üç farklı tematik tasarımla piyasaya sürüldü – Black Ops 1 ve 2’de orijinal form, daha sonra BO3’te fütüristik bir tema ve son olarak 2020’de tekrar kullanılacak bir aday olan BO4’te bir Cold War teması.

Diğer üç haritaya gelince, yeniden düzenlenmiş versiyonları orijinallerle özdeşti, ancak bu Treyarch’ın bir sonraki oyunlarında onları değiştirmesini engellemiyor.

Black Ops

Tabii ki, tüm bu bilgiler kesinlikle resmi değildir ve Activision ve Treyarch tarafından resmi olarak ilan edilene kadar da bilinmeyecektir. 2020 oyunununu sızdıranların iddia ettiği gibi Black Ops’un yeniden başlatılıp başlatılmayacağını bile bilmiyoruz, bu nedenle her şeyin doğrulanması için oyunun çıkmasını bekleyin.

 

CoD ile ilgili diğer haberlere buradan ulaşabilirsiniz.

Close Bitnami banner
Bitnami