Dota2 Savaş Bileti: Seviye 2000, üç Arcanas ve daha fazlası

Valve, Dota2 Battle Pass’i seviye 2000’e kadar ödüllerle tamamladı. Ödüllerin yoğunluğu ve yeni özelliklerle MOBA’ya damga vurmak için gelen en büyük güncellemelerden biri.

Geleneksel Dota Battle Pass’larda olduğu gibi, tüm satışların bir kısmı doğrudan Enternasyonal’in ödül havuzlarına gider. Satın alınan her BP için, satışın% 25’i genel Pot’a katkıda bulunacaktır.

 

Battle Pass’taki Yeni Özellikler

Loncalar sonunda Dota2’ye geldi! Topluluk oluşturma özelliği, herhangi bir Battle Pass sahibinin 2020 BP’ye sahip olmasa bile oyuncuları davet etmek için kendi loncalarını oluşturmasına izin verecektir.

Yeni özelliğin yanı sıra, grubunuz için özel Ödüllerin kilidini açmak için kullanılabilecek Lonca Puanları ile ödüllendirecek Zorluklar ve Günlük Görevler de olacak.

Battle Gauntlet, Dota2 oyuncularının oyunu karıştırması için yeni bir yol olacak. Bu modda, oyuncuların Gauntlet kuyruğuna katılmak için bir giriş bileti alması gerekir.

Buradaki amaç, 1500 Savaş Puanı, Savaş Seviyesi yükseltmesi ve 200 Sideshop Gold kazanmak için iki kaybetmeden önce üç oyun kazanmak. İnsanlar Seviye 1, 2 veya 3’te başlasa da, sadece en iyisi onu en yüksek 10 seviyeye çıkaracaktı.

 

Sideshop, oyuncuların “gizli mücevher pazarında bir dizi özel ödül” almalarının yeni bir yoludur. Kahramanları almak için altın kazanın, kahramanları satarken daha yüksek getiriler için “Underlords style” ‘ı yükseltin ve büyük ödüller için para kazanın.

 

Battle Pass ödülleri

Yeni Arcanas’tan Hero Personas’a kadar her şey 2000 seviyeli Battle Pass’ın içinde yer alıyor. İskelet Kral’ın dönüşü 375. seviye yeni Wraith King Arcana ile karşımızda.

Sürprizlerden daha animasyonlu olan Battle Pass’lardan biri, insanların 200 seviyesinde alabileceği Yaşayan Kuleler. Bunlar hem Radiant hem de Dire fraksiyonları için benzersiz kuleler sağlayacak ve şeride yeni bir estetik verecektir.

Seviyeler boyunca oyuncular, Özel Sezonluk Efektleri, Evolving Couriersları, orta haritayı değiştirmek için Nehir flakonlarını, güncellenmiş spreyleri ve daha fazlasını açabilecek.

Ancak bu, Exclusive Koleksiyoncunun 1000 level Aegis Şampiyonlarını içereb ödüllerine kıyasla sönük kaldı. Bu, Aegis için ve “ünlü şampiyon ödülünün özel bir 1/5 ölçekli alaşım kopyası olan Uluslararası 10 Koleksiyoncu Aegis’i almaya davet” olarak oyun içi bir parıltı etkisiyle gelecek ”

Daha sonra 2000 seviyesinde ki oyuncular Baby Roshan heykelciği gibi görünen şeylerin yanı sıra Roshan’ın oyun içi karakter modelinin yerini alacaklar.

Battle Pass’ın maliyeti nedir?

Oyuncuların bu yılki Battle Pass’a satın almak için üç farklı seçeneği olacak. Sadece seviye atlamak ve çeşitli seviyelerde yongalamaya başlamak için Battle Pass size 10 dolara mal olacak .

Close Bitnami banner
Bitnami