ESL Los Angeles Dota 2 Turnuvası, Covid-19 nedeniyle ertelendi

2019-2020 için Dota 2 Pro Circuit’in üçüncü büyük bölümü hızla yaklaşıyor. Dünyanın en iyi takımlarından 16’sı büyük ödül ve DPC puanları için yarışmak üzere Los Angeles’a iniyor.

11 Mart güncelleme: ESL, ESL One Los Angeles Dota 2 turnuvası “son seyahat kısıtlamaları ve gelişen COVID-19 durumu sebebiyle” erteledi, “dedi.

LA’daki Shrine Oditoryumu’nda, TI10’a doğru yarış kızışıyor. Çünkü şu anda dünyanın en iyi Dota 2 takımlarından biri olan DPC, dünya şampiyonluğuna hak kazanmak için  puanları toplamaya başladı.

Birçok üst takım, PSG.LGD, Team Secret, Nigma (ex-Liquid) ve arka arkaya Uluslararası şampiyonu OG’de dahil olmak üzere uzun ve yorucu bir TI9’dan sonra dinlenmek için bu sezonunun ilk büyük bölümünü atlatmış oldu.Dota - subtopicgame

Daha küçük bir sahaya sahip olan Güneydoğu Asya takımı TNC Predator, ev sahibi takım Vici Gaming’e karşı MDL Chengdu kazandı. Aylar sonra, Secret Takımı Almanya’nın Leipzig kentindeki DreamLeague turnuvasında Evil Geniuses karşısında galip geldi.

OG, diğer takımların bazılarına karşı daha iyi olabilir. Ancak ilk kez yavaş bir başlangıç yapamamıştır. Geçen yıl, ilk ana dalını kaçırdılar. Sonraki iki de kalifiye olamadılar ve finallerin ikisini de 5-8 tamamladılar ve bu bile TI9 için # 10 DPC sıralamasına sahip olmak için yeterliydi.

ESL LA Turnuvası ne zaman?
ESL LA 15-22 Mart haftasında gerçekleşir. İlk iki gün, her biri dört takımdan oluşan dört grup GSL tarzı grup sahne oyununu içerecek. Gruplar henüz açıklanmadı.Dota - subtopicgame

Tüm takımlar play-off lara katılmaya hak kazanacak ve her gruptan en iyi iki takım üst grupta başlayacak. Çift eliminasyonu 17 Mart’tan, 22 Mart Pazar günü Büyük Finallere kadar gerçekleşecek.

Takımlar
⦁ Team Secret – Avrupa Elemeleri

⦁ OG – Avrupa Elemeleri
⦁ Ninjas in Pyjamas – Avrupa Elemeleri
⦁ Invictus Gaming – Çin Elemeleri
⦁ Royal Never Give Up – Çin Elemeleri
⦁ EHOME – Çin Elemeleri
⦁ Fnatic – Güneydoğu Asya Elemeleri
⦁ Geek Fam- Güneydoğu Asya Elemeleri
⦁ Team Adroit – Güneydoğu Asya
⦁ Natus Vincere – CIS Elemeleri
⦁ Virtus Pro – CIS Elemeleri
⦁ Evil Geniuses – Kuzey Amerika Elemeleri
⦁ Chaos Esports Club – Kuzey Amerika Elemeleri
⦁ Thunder Predator – Güney Amerika Elemeleri
⦁ beastcoast – Güney Amerika Elemeleri
⦁ TBD – StarLadder ImbaTV Minor Kazananı

Close Bitnami banner
Bitnami