FIFA 20 Eredivisie veya CSL TOTSSF Garantili SBC nasıl tamamlanır?

EA SPORTS, şimdiye kadar Sezonun Eredivisie veya Çin Süper Lig Takımını (TOTS Şimdiye Kadar) FIFA 20 Ultimate Team’e SBC Garantili olarak ekledi ve burada tamamlamanız için bilmeniz gereken her şey var.

EA SPORTS, 25 Mayıs’ta Eredivisie ve CSL TOTSSF kartlarını aynı anda piyasaya sürdü ve bazı oyuncular Sezonun Takımına Hollanda ve Çin liglerinden girdi.

Hakim Ziyech ve Quincy Promes gibi oyuncular sırasıyla 96 ve 95 derecelerde büyük yükseltmeler aldı, Çin’de ise Paulinho, Hulk ve Oscar gibi 93-95 dereceleriyle masanın tepesinde bir grup Brezilyalı gördük.

FIFA 20 Eredivisie veya CSL Garantili TOTSSF SBC nasıl tamamlanır

Son tarih ve gereksinimler

Bu zorluğu tamamlamak istiyorsanız, 29 Mayıs Cuma günü sona ereceğinden dolayı bunu yapmak için çok zamanınız olmayacak . Aynı zamanda tekrarlanabilir. Bu yüzden bunu yapmak için paranız varsa, bir kereden fazla mücadele edebilirsiniz.

SBC’yi tamamlamak için gereksinimlerin tam listesi. Özellikle zor ya da pahalı değil, bu yüzden potansiyel büyük bir şey:

⦁ Kadro Puanı: Min 84
⦁ Takım Kimyası: Min 75
⦁ Kadrodaki oyuncu sayısı: 11

FIFA
Fifa 20

 

Maliyet ve çözüm

FUTBIN’e göre , bu TOTSSF Garantili SBC, oldukça ucuz bir maddedir , yaklaşık 55.000 coin.

Açıkçası, bu taş değildir ve bunlar gibi SBC’lerle, bazı oyuncular değerlerinin önemli ölçüde artabileceğini fark eder. Bu yüzden daha ucuz bir alternatifiniz olduğuna inanıyorsanız kendi ayarlarınızı yapmaktan çekinmeyin. Bu takımın yazıldığı tarih itibariyle PS4’te 54.550 coin ve Xbox’ta 60.150 coin maliyeti var.

Daha önce de belirtildiği gibi, bu, diğer TOTSSF SBC’lerine kıyasla ciddi derecede ucuzdur.

 

FIFA ile ilgili diğer haberlere buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

Close Bitnami banner
Bitnami