FIFA 20 PS4 Open Series turnuvası

PlayStation, Open Series ile para ve diğer ödüller kazanmak için FIFA 20 dahil olmak üzere bir dizi başlıkta PS4 oyuncuları için daha fazla turnuva düzenliyor.

Playstation 4 Turnuvaları: Challenger Series 2019 Yazında piyasaya sürüldü ve oyuncular arasında küçük para ödülleri için farklı oyunlarda rekabet etmelerini sağladı. Binlerce dolar para ödülü sunan Open Series olarak geri geliyor.

Turnuvalara girmek kolay ve banka hesabınıza düzenli bir gelir getirebilir; bu nedenle bununla ilgili neler yapabileceğinizi öğrenin.

Playstation

Ödül havuzları sizi hiçbir şekilde bir espor profesyoneli haline getirmeyecek olsa da, FIFA’da veya seçtiğiniz oyunda yarışmak için harika bir başlangıç ​​gibi görünüyor, bu yüzden gitmeye değer. EA’nın amiral gemisi oyununun yanı sıra, yarışmacılar Call of Duty: Modern Warfare, Mortal Kombat 11, Warface, NBA 2K20, SoulCalibur VI ve BlazBlue Cross Tag Battle’da ellerini deneyebilirler.

Oyundan biraz para kazanacak kadar iyi olduğunuzu düşünüyorsanız, mevcut ödüllere ve PS4 Turnuvalar Açık Serisi için aşağıda ki programa bir göz atın.

PS4 Turnuvaları: Open Series ödülleri

PS4 Turnuvaları: Open Series, yetenek veya yerleşimlerden bağımsız olarak her yarışmacı için ödüller garanti eder.

Tüm oyuncular ilk turnuvalarına katılmak için PS4 Turnuvaları teması ve avatar kazanacaklar ve ödüllerin değeri ilerledikçe daha da artacaktır:

  • Oyuncuların bir niteleyiciyi tamamladığı her oyun için özel bir PS4 teması.
  • İlk elemeyi ilk% 40’ta bitiren oyuncular için temaların ve avatarların seçkin versiyonları.
  • ‘En iyinin en iyisi’ PS4 Turnuvaları Aylık finalde şampiyonluk temaları ve avatarları.
  • ‘En nadir görülen’ Şampiyonlar PS4 temaları ve üstleri bitirip üstünlüklerini sergileyen oyuncular için avatarlar.

Haftalık Açık Elemeleri’nde birincilik kazanan oyuncular 100 $ nakit para ödülü (veya ulusal eşdeğeriniz) alırken, Aylık Finallerde birincilik almak 1000 $ ‘a kadar alabileceğiniz anlamına gelir. Birkaç FIFA oyunu için fena değil.

PS4 Turnuvaları: Açık Seri programı ve nasıl oynanır?

Open Series’de yarışmayı planlıyorsanız, turnuvaların tam olarak ne zaman devam ettiğini bilmek istersiniz. Neyse ki, uzun bir süre değil, çünkü turnuvalar resmi olarak 1 Haziran Pazartesi günü başlıyor, her bir PS4 oyuncusu yukarıda belirtilen oyunlardan birini oynaması yeterli. PS4’ünüzdeki Etkinlikler sekmesine gidin ve ilgilendiğiniz turnuvaya kaydolun.

Tam Açık Seri’nin ve diğer turnuvaların tam olarak ne zaman olduğunu PlayStation’ın rekabet sayfasından öğrenebilirsiniz. Ancak hangi bölgelerin ne zaman oynadığına dikkat edin.

 

FIFA ile ilgili diğer haberlere buradan ulaşabilirsiniz.

 

Close Bitnami banner
Bitnami