Fortnite Ninja Savaşlarında 1. Hafta – Final yerleştirmeleri

Tyler ‘Ninja’ Blevins, 28 Mayıs’ta bir dizi yüksek profilli oyuncunun dahil olduğu kendi Fortnite turnuvasına ev sahipliği yaptı. Etkinliği yakalayamadıysanız, etkinliğin ve son yerleşimlerin bir özetini aldık.

FNCS Invitational tamamlandı ve Epic Games’in Cash Cups’ tutmaya devam etmesiyle, profesyonel Fortnite oyuncuları farklı çevrimiçi etkinliklere ayrılıyor.

Fortnite
Ninja Battles

Popüler profesyonel oyuncu Benjy ‘Benjyfishy’ Fish 27 Mayıs’ta 5.000 dolarlık bir ödülle Avrupa’daki kendi etkinliğine ev sahipliği yaptı. Birkaç gün sonra, Ninja’nın dönüşü ve 80.000 $ ‘lık Ninja Battles etkinliğinin ilk haftası, Kuzey Amerika’nın en iyi oyuncularından bazılarını birbirine düşürdü.

Ninja Battles 1. Hafta – Son Yerleşimler

Ayrıca FNCS Invitational’da etkileyici gösteriler yapan oyuncular ilk on içinde yer aldı. En önemlisi, 100 Thieves Arkhram, 100 Thieves rehx ve NRG’den EpikWhale’in NA West üçlüsü, beşinci sırada yer alan Chap, Scoped ve AV ile altıncı sırada bitirmeyi başardı.

NA East’te FNCS haftasını kazanan TSM, Fortnite Dünya Kupası şampiyonu Bugha ve Liquid’s STRETCH ile ilk 10’u tamamladı.

⦁ ZexRow, MackWood, Calc
⦁ Riversan, Cented, Edgy
⦁ Bizzle, Megga, Emad
⦁ NateHill, Funkbomb, BullyWYD
⦁ Chap, Scoped, AV
⦁ Arkham, EpikWhale, Rehx
⦁ Erok, Zyfa, Avery
⦁ Reverse2k,Slackes, Keys
⦁ JaredFPS, Tilt, Innocents
⦁ Bugha, Commandment, Stretch
⦁ SypherPK, Hogman, Bini
⦁ 72hrs, Zayt, Saf
⦁ NickEh30, Replays, Punisher
⦁ Ninja, Vivid, Co1Azo
⦁ Ceice, Kreo, BuckeFPS
⦁ Assault, Khanada, Unknown Army
⦁ BrookeAB, Slix, Furious
⦁ Ship, Plead, Stameyz
⦁ Tinaraes, Maddie, IcarleeFN
⦁ Jaomock, Shibot, JDWBTW

Kazandıktan sonra, ZexRow ilk onun dışında bitiren oyuncularla alay ettiği için gelecekteki Ninja Battles etkinliğinden banlanmış gibi görünüyor .

 

Diğer Fortnite haberlerine buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Close Bitnami banner
Bitnami