GTA Online’da uçan bir tank nasıl edinilir

GTA Online oyuncuları, ölümüne girmeden bir Cargobob helikopterine bir tank takmanın komik ve yeni bir yolunu buldular. Hijinx’lerine nasıl katılabileceğiniz aşağıda bulabilirsiniz.

Los Santos’un bu kadar geniş ve açık olmasıyla, GTA Online oyuncularının saçma araçlar, özel oyun modları ve çok daha fazlası için yaratıcı fikirler bulmak için ellerinde çok sayıda malzeme var.

Yıl boyunca, bu komik fikirlerin çoğu Cargobob helikopteri ve araba taşımasını sağlayan kancası etrafında toplandı. Birini kolayca alıp okyanusa bırakabilir veya çılgın yapışık araçlar yapmak için arabalarını bir başkasının üzerine bırakabilirsiniz.

GTA

Ancak, oyuncuları pasta olarak alan Reddit kullanıcısı RiceWafflezzz’den yeni bir fikir , askeri aracı normalden daha uzun süre havada tutan bir uçan tank oluşturmak için bir Cargobob kullanabilir.

Redditor, pasif moda geçmek ve Cargobob’u sizin için uçurmak isteyen biriyle takım olursanız, oyunun pasif modunu alacağını ve tankın kanca yerine büyük bir mıknatıs varmış gibi kalacağını belirtti.  Bu, tankın bir düşman oyuncu tarafından yok edilene kadar uçmasına izin verecektir.

  1. Bir Rhino veya Khanjali tankı bulun.
  2. Kendinize bir Cargobob alın.
  3. Birinin sizin için Cargobob’u uçurmasını ve tankı takmasını sağlayın.
  4. Cargobob pilotunu tank takılıyken Pasif modu etkinleştirin.
  5. Artık başka biri tarafından yok edilmedikçe çarpışamayan uçan bir tankınız var.

Şimdi, elbette, gökyüzünden tanktan daha kolay kontrol edilebilen kargaşaya neden olmak için kullanabileceğiniz birçok başka araç var. Cargobob’a bağlıyken manzaralarınızı doğru bir şekilde hedeflemek biraz kötü olabilir.

Ancak, GTA Online’ı  ciddiye almayan ve sadece arkadaşlarınızla eğlenmek isteyen biriyseniz, denemeniz gereken bir şeydir. En azından bir kere. Sonunda birkaç öldürme elde edebilir. Kendinize unutulmaz bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

 

GTA ile ilgili diğer haberlere buradan ulaşabilrisiniz.

 

Close Bitnami banner
Bitnami