GeT_RiGhT ‘ı ilk CS:GO kralı yapan istatistikler

CS:GO ‘da birçok efsanevi oyuncu var ama oyunun ilk günlerinde bir adam her zaman ‘Efsane’ olarak kabul edildi. Christopher ‘GeT_RiGhT’ Alesund 1.6’da başladı ancak CS:GO tarihindeki en baskın takımların bir parçası oldu.

GeT_RiGhT

87-0 Counter-Strike’ın en ikonik sayılarından biridir ve GeT_RiGhT’dan bahsetmeden bunun hakkında konuşamazsınız. Ağustos 2012 ve Nisan 2013 tarihleri arasında, Ninjas in Pyjamas günümüzün CSGO’sunda akıl almaz hale gelen 87 ardışık haritayı kazanarak tüm zamanların rekorunu kırdı.

Alesund’un Global Offensive’in ilk günlerine hükmetmesine neden olan ana şeylerden biri, hızlı bir şekilde öğrenme yeteneğiydi. Spray adaptasyonuna baktığınızda bu açık bir şekilde ortaya çıkmaktadır. CS: GO’da spray 1.6’dan çok farklıydı. Fakat buna rağmen İsveçli yeni modelleri öğrenen ve büyük maçlarda kullanan ilk oyunculardan biriydi.

Clutch durumları söz konusu olduğunda kırılmaz pusuya da yabancı değildi. Her ne kadar Richard ‘shox’ Papillon ‘Clutch God’ tacına haklı bir iddiada bulunsa da, GeT_RiGhT çok geride değildi. 2013 yılında 1v1 clutchlarının % 72’sini kazandı. 2014’ü de % 63’le kapattı. Ertesi yıl, 2015’te tekrar% 72.9’a yükseldi.

Rekabet kariyeri boyunca Patrik ‘f0rest’ Lindberg daima Alesund’un yanındaydı. Parite, oyundaki tüm zamanların en uzun ortaklıklarından birine sahip – ilk ip, Fnatic’teki 1.6 günlerinden NiP’den ayrılmalarına kadar 3902 gün sürdü. Parite bunu uzatmak için Dignitas bayrağı altında yeniden bir araya geldi ve yakın zamanda oyundan ayrılacak gibi görünmüyor.

CS:GO ile ilgili diğer haberlere buradan ulaşabilirsiniz.

Close Bitnami banner
Bitnami