Infinity Ward, Realism modunun Modern Warfare’de kalıcı olacağını açıkladı

Infinity Ward’da çok oyunculu ortak tasarım direktörü Joe Cecot, oyuncuların talebinin ardından Realizm modunun Modern Warfare’e kalıcı olarak ekleneceğini açıkaldı.

Modern Warfare, diğerlerinin yanı sıra, yerleşik Call of Duty formülü için bir dizi yeni mod ekledi. Kara Savaşı, Modern Warfare’e Battlefield yeni bir tat getirdi, gece modu bir dizi harita üzerinde oynanabilir bir alternatif olarak geldi.

Modern Warfare’de tanıtılan bir diğer yeni mod, oyunun standart Çekirdek ve Hardcore modları arasında bir orta zemin olan Gerçekçilik moduydu. Oyuncuların HUD’ları kaldırılır, ancak TTK normal kalacak ve takımca öldürmek mümkün değildir.

Infinity- Subtopicgame

Son Warzone değişiklikleri, Realism Quads’in temel sürümünün yerini aldıktan sonra, mod üzerinde tartışmalara neden oldu . Bununla birlikte, modun Modern Warfare’e kalıcı olarak eklenmesini talep eden bazı oyuncular arasında popüler olduğu görülüyor.

Mod, Infinity Ward’ın oyuncuların kullanabileceği düzenli oyun listelerinin sarsılmaları doğrultusunda düzenli olarak değiştirildi. Aslında Modern Warfare beta sürümünün bir parçasıydı, ancak lansmanından bu yana dokuz ay içinde ki varlığı tutarsızdı.

 

CALL OF DUTY ile ilgili diğer haberlere buradan ulaşabilirsiniz.

Close Bitnami banner
Bitnami