Infinity Ward Warzone ve Modern Warfare Sezon 4 hata düzeltmelerini açıkladı

CoD: Modern Warfare ve son derece popüler Warzone Battle Royale’in arkasındaki geliştiriciler olan Infinity Ward, oyuncuların Sezon 4 güncellemesinin yanında uygulanmasını bekleyebilecekleri bir dizi hata düzeltmesini açıkladı.

Modern Warfare Season 4’ün güncellemesi 3 Haziran’da yayınlanacak. Oyuncular yeni sezonun lansmanıyla en önemli oyun içi değişiklikleri beklemeye başladılar. Güncellemeyle birlikte yeni haritaların, operatörlerin ve silahların geleceğini onaylamıştık. Ancak hepsi bu kadar değil.

Yeni sezonlar, bir dizi hata düzeltmesi getiriyor. Ve Infinity Ward, Dördüncü Sezon başladığında görülebilecek sorunları ortaya çıkarmanın bir yolunu buldu.

COD
CoD

Sezon 4 Warzone Hata Düzeltmeleri

COD
CoD

Muhtemelen listenin başında, oldukça büyük hatalarla ilgili olanlar da dahil olmak üzere bir dizi Warzone değişikliği var. Bir hata oyuncuların elenen takım arkadaşlarını geri almasını engelliyordu. Ancak Infinity Ward bir düzeltme olması gerektiğini doğruladı.

 

Son olarak, Warzone sesli sohbette iyileştirmeler alacak. Yapılan değişikliklerle ilgili spesifik olmasa da, sesli sohbetin bu kadar sık kesilmesini engelleyen genel iyileştirme bekleyebiliriz .

Sezon 4 Modern Warfare Hata Düzeltmeleri

Ayrıca, Modern Warfare’in çok oyunculu oyununda bazı özel düzeltmeler var. Gelen en önemli düzeltmelerden biri, Blueprint silahlarını kullanırken oyuncuların bir nuke kazanmasını engelleyen bir sorunu durdurmaktır.

Infinity Ward ayrıca yamaların çok oyunculu maçları etkileyen görsel bozulmayı durduracağını doğruladı. Oyuncuların tuhaf çok renkli ekranlar ve diğer grafik sorunları yaşadığı görülüyordu.

CoD
CoD

Ne olursa olsun, Modern Warfare ve Warzone hayranları için iyi bir haber, bu hata düzeltmeleri Sezon 4 lansmanının yanında yayınlandığında daha sorunsuz bir deneyim yaşayabilecek.

 

CoD ile ilgili diğer haberlere buradan ulaşabilirsiniz.

 

Close Bitnami banner
Bitnami