League of Legends Esporu için Ganimetler !

League of Legends 2020 Yaz Mevsimi öncesinde watch.tr.lolesports.com’a özel Ganimetler başlığı altında yeni bir ürün çıkaracağını açıkladı.

Ganimetler! Resmi maçlar sırasında watch.tr.lolesports.com adresi üstünden yayını aktif olarak izleyen taraftarlar, destansı anlar yaşandığında dijital League of Legends içerikleri ve marka partnerlerinin diğer kampanyalarıyla ödüllendirilecek. Hedef hem League of Legends içinde hem de dışında erişilebilen ödüllerle zaten heyecanlı olan anları daha da coşkulu hale getirerek evdeki izleyicilerin deneyimini bir üst seviyeye taşımak.

Ganimetler 2020 Yaz Mevsimi’nin üçüncü haftasında LCS ve LEC için gelecek. Tüm bölge ve sunuculardaki taraftarlar kostüm kristalleri, renkler, Prestij Puanları ve Clash biletleri gibi ödülleri alabilecek. Maçlar sırasında Baron çalınması, beşte beş yapılması veya serinin son maçına geçilmesi (Silver Scrapes şarkısı başlasın) gibi belli başlı anların bazılarında Ganimetler verilecek. Aldığınız Ganimetleri watch.tr.lolesports.com adresindeki Ganimetler sekmesinden takip edebileceksiniz. Bu ürünün işleyişinden ve taraftar deneyimine katkısından emin olduğumuzda diğer liglerin de programa dahil edilmesi planlanıyor.

Ganimetlerin işleyişi:

Ganimet almaya hak kazanmak için Riot Hesabı’nızla watch.tr.lolesports.com adresine giriş yapıp ödül ve Ganimet alma onayı vermeniz yeterli.

⦁ Eğer Ganimet oyun içinde yaşanan bir olayla tetiklenirse, bir bildirim alacaksınız. Ganimeti almak için ekrandaki bildirime tıklayın veya dilediğiniz zaman watch.tr.lolesports.com adresindeki Ganimet sayfasını ziyaret edin.

⦁ Kazandığınız Ganimetleri ve partner ödüllerini görmek için,

⦁ lolespor.com Profil sayfanızdaki Ganimetler sekmesine gidin.

⦁ Son olarak, Ganimetler çıktığında yalnızca canlı maçlarda alınabilecek.

Son birkaç ay boyunca watch.tr.lolesports.com adresini, League of Legends esporunu izleyebileceğiniz yenilikçi bir yere dönüştürmek için çalıştıklarını öne süren Riot ganimetlerin yanı sıra izleyici ödülleri, fikstürler ve canlı istatistikler gibi özellikler taraftarlara yayını farklı yollardan deneyimleme ve en yüksek beceri düzeyini anlama fırsatı sunuyor.

 

LEAGUE OF LEGENDS ile ilgili diğer haberlere buradan ulaşabilirsiniz.

Close Bitnami banner
Bitnami