LoL Patch 10.12 Alev ve Bulut ejderhaları güncellendi Varus zayıfladı ve daha fazlası

LoL Patch 10.12 geliyor. 10 Haziran’da gelecek güncelleme bir dizi küçük denge değişikliğine, yeni Volibear daha iyi çalışması için bazı düzeltmelere ve Vadi’deki Alev ve Bulut ejderhalarına odaklanmış gibi görünüyor.

Geçen hafta LoL Patch 10.11 yaması büyük bir güncelleme ile geldi . Bu güncelleme de, daha az değişiklik olacak. Ancak Alev ve Bulut ejderhaları güncellemesi oyuna büyük oranda etki edebilecek düzeyde.

Varus, Yasuo, Cassiopeia, Fiddlesticks ve Trundle, yeni güncellemede zayıflayacaklar arasında olacak. Volibear (düzeltme), Akali, Senna, Xayah, Brand ve Viktor’a 10.12 yamasında güçlendirmeler gelecek.

Vahşi Batılı Irelia ve Senna kostümleri bu yama da gelmeleri bekleniyor. İşte yaklaşan değişikliklerin tam dökümü.

Alev ve Bulut Ejderhaları

10.12 yamasında Dört Elementten oluşan Ejderhaların ikisi yenileniyor. Hareket hızı veren Bulut ejderhası ve patlayıcı güce sahip Alev ejderhası mercek altına alınıyor.

Bulut Ejderhasını harita efekti artık rüzgar bölgelerinde verdiği % 35 hareket hızını bölge dışında da verecek ve takımların hareket kabiliyetlerini artıracak. Ayrıca Scryer’s Bloom bitkileri artık üçlü çalıların etrafında da bulunacak.

Alev Ejderhasının güncellenmesiyle harita üzerindeki etkisi biraz daha azalmış olacak.

LoL - Subtopicgame

Sihirdar büyüsü ‘Hayalet’

LoL genellikle, hangi rolü oynadığınıza bağlı olarak, her maçta aynı Sihirdar Büyülerini seçmek zorunda olduğu bir soruna sahiptir. Sıçra, Işınlan, Çarp ve Şifa en çok tercih edilenlerken, Hayalet gibi büyüler çok daha az tercih edilenler arasında yer alıyordu.

Hayalet büyüsü artık % 20 ila % 40 hareket hızı sağlayacak, ancak artık giderek hızlanmayacak. Büyünün bekleme süresi de değişiklikleri dengelemek için 180’den 210’a çıkarıldı.

Volibear rework düzeltmesi

Volibear’ın uzun zamandır beklenen şampiyon güncellemesi nihayet geçen hafta LoL Patch 10.11’de yayınlandı. Görünüşe göre hala daha biraz yardıma ihtiyacı var. Volibear’ın yeni bir düzeltmede bazı dengelemeler alacağı açıklandı.

Q’nun verdiği hareket hızı% 10-30’dan% 15-35’e çıkarılacak. E’nin verdiği ilave hasar 60-180 (+% 7-13) ile 80-200 (hedefin maksimum HP’sinin% 11-15’i) arasında değişecektir. E her seviyede % 50 hasar artışı elde edecek.

LoL - Subtopicgame

LoL Patch 10.12, 10 Haziran Çarşamba günü yayınlanması bekleniyor.

League Of Legends ile ilgili diğer haberlere buradan ulaşabilirsiniz.

 

Close Bitnami banner
Bitnami