Modern Warfare Sezon 4 yol haritası: Warzone, haritalar, modlar, fragman

Infinity Ward Modern Warfare Sezon 4 için resmi yol haritasını çıkardı ve hayranlarına yepyeni bir fragmanın yanı sıra yeni sezon boyunca Warzone ‘a gelecek tüm yeni içeriğe bir göz atın.

Bir haftalık bir gecikmeden sonra nihayet Infinity Ward 11 Haziran’da Sezon 4’ü tanıttı. İki yeni silah, Fennec SMG ve CR-56 Amak Assault Rifle, üç yeni harita ve bazı büyük değişiklikler ile Guil’deki herkesin mücadeleye geri döneceği Jailbreak mevcut.

Tabii ki, Sezon 4 boyunca yeni içeriğe sahip olacak ve bugünün ötesinde olan bir gizem gibi görünmekle birlikte, Infinity Ward oyunculara hem çok oyunculu hem de Warzone’da önümüzdeki birkaç hafta boyunca neler göreceklerini tanıtmış oldu.

warzone - Subtopicgame

Sezon 4’te neler gelecek?

11 Haziran güncellemesi yeni içerikle doluyken , Call of Duty hayranlarının gelecekte göreceği daha çok şey olacak, Infinity Ward iki yeni Operatörün sezon boyunca serbest bırakacağını açıkladı, Cheshire Park adlı çok oyunculu harita, üç sınırlı süreli Warzone modu ve hayranların favorisi olan üç oyun da dahil olmak üzere üç çok oyunculu mod geliyor.

warzone - Subtopicgame

Üç Zaman Sınırlı Warzone Modu

Warzone hayranları için büyük haber, sezon boyunca gelip gidecek üç yeni modun sunulması. Juggernaut Royale, ekiplerin elbiseleri yakalamaya ve bunları kendi yararlarına kullanmaya çalışacakları öldürücü serilerden üçünün Verdansk’a düştüğünü görecek. Çok oyunculu Realizm Modu, sınırlı HUD ve artan kafa vuruşu hasarı ile ortaya çıkıyor ve Sezon 4 ile başlatılan Warzone Rumble da Verdansk’ta 50 v 50 takım savaşıyla gelecek.

Yeni Çok Oyunculu Harita ve Modlar

Multiplayer da bu güncellemede biraz seviliyor, sezon boyunca üç yeni mod ve yeni bir harita geliyor. Odadaki bir oyuncu geri dönüyor, oyuncuların silahlarında sadece bir mermi olan klasik bir Herkes için Ücretsiz iken, All ya da Nothing, oyuncuların sadece bir tabanca ve bir Fırlatma Bıçağı ile donatılmış olacağı, Herkes için Ücretsiz bir mod.

Team Defender’da, takımlar bir bayrağı ele geçirmesi ve elinde tutması gereken bir oyuncuyu savunurken, düşman oyuncular bunları öldürmek için ellerinden geleni yapacaklar.

Cheshire Park, Modern Warfare Sezon 4’ün son ücretsiz haritası olacak ve oyunculara savaşa girmeleri için yeni bir yer sunarken, CoD hayranları da Rytec AMR Keskin Nişancı Tüfeği ve gelecekteki bir güncellemenin bir parçası olacak.

warzone - Subtopicgame

 

CALL OF DUTY ile ilgili diğer haberlere buradan ulaşabilirsiniz.

 

Close Bitnami banner
Bitnami