Modern Warfare & Warzone Sezon 4 başlangıç ​​tarihi ertelendi

Activision, Modern Warfare ve Warzone Sezon 4 sürümünün çıkış tarihinin resmen ertelendiğini açıkladı. Call of Duty: Mobile Season 7 de askıya alındı.

Call of Duty amiral gemisinin dördüncü sezonu çıkış tarihi tüm platformlarda 3 Haziran olarak yayınlandı. Ancak şirket ABD’de devam eden protestolar nedeniyle yeni sezonu erteleyeceklerini açıkladı.

Activision, Twitter’daki haberleri 1 Haziran’da doğruladı: “Hepimiz Modern Warfare, Warzone ve Call of Duty: Mobile’ın yeni sezonlarını oynamayı dört gözle bekliyorduk ancak bunun için doğru zaman değil.” açıklamasını yaptı.

“Modern Warfare 4. Sezon ve Call of Duty: Mobile Season 7’nin lansmanlarını daha sonraki tarihlere erteliyoruz. Şu anda eşitlik ve adalet için değişim konuşanlarının görülüp duyulma zamanı. Biz yanınızdayız. ”

Activision, Modern Warfare ve Warzone için 4. Sezon lansmanı için yeni bir çıkış tarihi teyit etmedi. Ayrıca Call of Duty: Mobile Season 7’nin ne zaman yayınlanacağı konusunda herhangi bir bilgilendirme yapılmadı.

Sezon 4, Call of Duty için en çok beklenen içerik güncellemelerinden birine sahip. Bu sürümde, hayranların favorisi Kaptan Price’ı operatör olarak geri getirecek. Ayrıca yeni silahlar, haritalar ve daha fazlasını beraberinde getirecek.

Modern Warfare - subtopicgame

Sezon 4’ün özellikleri arasında yeni bir savaş kartı ve bir dizi yeni silah var. Sızıntılara göre, Warzone oyuncuları yakında bir Rytek AMR, Fennec veya ölümcül Akimbo Bıçaklarını kullanabilecekler.

Activision, Amerika’da kitlesel protestolar gerçekleşirken, böyle büyük bir etkinliği erteleyen tek şirket değil. Sony 31 Mayıs’ta ‘Oyunların Geleceği’ PS5 canlı yayınını süresiz olarak ertelemişti.

 

CALL OF DUTY ile ilgili diğer haberlere buradan ulaşabilirsiniz.

 

Close Bitnami banner
Bitnami