Overwatch oyuncuları Oasis üzerinde D.Va Bomb hile keşfetti

Bir Overwatch hayranı, D.Va’nın Oasis kontrol haritasının Bahçeler bölümündeki bombasıyla rakiplerini şaşırtmak için ilginç bir yol paylaştı.

Doğru kullanıldığında, D.Va Overwatch’ın en yıkıcı sonuçlarından birine sahiptir ve tüm takımları silme potansiyeline sahiptir. Doğru kullanım genellikle üç şeyden birini veya bir kombinasyonunu gerektirir:

1) sürpriz faktör,

2) takım koordinasyonu ve

3) dikkati dağılmış bir karşı takım.

Buna ek olarak, D.Va’nın nihai gücü, karakterin mekaniği oyunun harita tasarımlarıyla benzersiz yollarla etkileşime girerken, fırlatma yörüngeleriyle deneyim talep ederken potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için belirli mekanik bilgileri gerektiriyor.

Gael ‘Poko’ Gouzerch ve Jun-ho ‘Fury’ Kim gibi Overwatch League profesyonelleri tarafından çeşitli D.Va bombaları ünlü hale getirilirken , şimdi özellikle şık olan Reddit’in ‘ezeshining’ Oasis: Gardens’da mükemmel bir konuma, şok edici hünerlere sahip.

Yetenek için, nokta ile yumurtlayan kulelerden biri boyunca mümkün olduğunca yükseğe çıkmanız, ardından desteğiniz geri dönene kadar cepheyi aşağı kaydırmanız gerekir. Bu noktada bir açıda geri yükselip noktaya doğru bomba gönderebilirsiniz.

Overwatch

Düzgün yapıldığında, nihai noktanın ortasına yakın patlayacak ve yere çarpmak için zamana sahip olmadan patlayacak. Ancak oradaki oyuncuları ortadan kaldıracak kadar yüksek değil.

Bu, şüphesiz rakiplerin üzerine atlamak için haritanın arazisinde nasıl gezindiğini anlamanın özellikle şık bir örneğidir ve elbette durum, ekibinizin düşmanlarla etkileşime girerek nihai sesini duyduktan sonra çatışmaya devam etmelerine yardımcı olur.

Overwatch’ın çoğu oyun gibi, özel oyunlarda belirli mekaniği uyguladığınızdan emin olmak, böyle oyunlarda sadece nefes almamanızı sağlamak için gereklidir.

 

OVERWATCH ile ilgili diğer haberlere buradan ulaşabilrisiniz.

Close Bitnami banner
Bitnami