Overwatch “scrap jump” Roadhog’a çılgınca hareketlilik sağlıyor

Overwatch ‘daki bir Roadhog ayna maçı, beefy tankın çılgın hareketliliğini sağlayan ve haritanın kenarından geçmesini engelleyen harika bir sıçramasına sahne hazırladı.

Blizzard’ın her biri kendine özgü güçlü ve zayıf yanları olan bir dizi kahraman içeren takım atıcısı ile, hareketlilik Avustralya güç merkezini düşünürken Overwatch ‘ta akla gelen bir şey değil.

Aslında, One-Man Apocalypse heybetli Zincir Kancasını, rakibi kovalamak yerine kendisine getirmeyi tercih eden bir boşluk olarak kullanıyor. Ancak Hog animasyon tamamlanmadan ölürse biraz geri tepebilir.

Garip etki, zincirleme bir rakibin düşmanı ile aşağı inecek gibi görünen oyuncu ‘CallMeConan’ı kullanması için yararlı bir yol olabilir.

Görünüşe göre Roadhog, Scrap Jump’ının kilidini açtı.Düşen rakipleri tarafından bağlandıktan sonra şaka dediler, ama onlar da yok olmadıklarına şaşırdılar.

Overwatch

Close-quarter savaşı hurda ateşinin her yerden vurulduğunu gördü. Özellikle Conan kahramanın nihai yeteneği “Whole Hog” u aktive ettiğinde daha çok belli oldu.

Düşman kancasını Connor’a bağladı ve hızlı bir şekilde pozisyonlarına çekti. Tek sorun, karakter ölmeden önce tamamen bitmemesiydi.

Bu, oyuncunun Mario-hop’u düşmanın yüzünü sağlam zeminde geri getirecek kadar yüksek yaptı. Bunu açıklamaya çalışırken, oyuncular bunun kanca ile ortak bir Roadhog hatasıyla ilgisi olduğunu düşünüyor.

“Hook onları doğrudan önünüze getirmeye çalışıyor,” dedi bir kullanıcı ‘EwoDarkWolf’. “Bazen berbat oluyor, ama genellikle sizinle seviye atlamalılar. Kancanın sonunda hareketi durdurur. İlk önce ölürse, hareket etmeye devam edebilir ya da onu rahatsız edebilir. ”

Roadhog’a güvenli bir şekilde büyük bir adım attı ve oyuncuyu şaşırttı. Boşluğa iner inmez kopyalamaya çalışırken gördü.

Overwatch’daki bu atlayış biraz şans ve mükemmel zamanlama gerektirse de, doğru yapılırsa, Hog bile kendini kötü bir durumdan çıkarabilir.

 

OVERWATCH ile ilgili diğer haberlere buradan ulaşabilirsiniz.

 

Close Bitnami banner
Bitnami