Papara Supermassive’de Kural İhlali

Papara SuperMassive orta koridor oyuncusu, Onur “Bolulu” Demirol ve Papara SuperMassive genel menajeri Ulaş Gülkirpik yaptıkları kural ihlali gerekçesiyle ceza almışlardır.

Onur “Bolulu” Demirol ve Papara SuperMassive genel menajeri Ulaş Gülkirpik birbirlerinden bağımsız olarak, başka bir takımla aktif sözleşmesi bulunan bir oyuncuyla sözü geçen oyuncunun bağlı olduğu takım yönetiminin izni dışında transfer amaçlı iletişime geçmişlerdir. Kural ihlali gereği ceza almışlardır.

Riot Games tarafından yapılan açıklamada;

Onur “Bolulu” Demirol 1 Rekabetçi Hafta

Yapılan incelemede Onur “Bolulu” Demirol’un, lig onaylı aktif sözleşmesi bulunan başka bir oyuncuyla, sözü geçen oyuncunun bağlı olduğu takımın onayı bulunmaksızın transfer konulu bir konuşma gerçekleştirdiği tespit edilmiştir. VFŞL Kural Seti’ndeki ilgili maddeye istinaden Onur “Bolulu” Demirol’un 1 maç haftası boyunca tüm VFŞL ve AL maçlarından men edilmesine karar verilmiştir. Onur “Bolulu” Demirol’un geçmişte bir cezası bulunmaması ve konuşmanın içeriği ceza süresinde belirleyici olmuştur.

Papara SuperMassive ve Ulaş Gülkirpik Toplam 10.000TL Para Cezası

Yapılan incelemede Ulaş Gülkirpik’in, lig onaylı aktif sözleşmesi bulunan bir oyuncuyla, sözü geçen oyuncunun bağlı olduğu takımın onayı bulunmaksızın transfer konulu bir konuşma gerçekleştirdiği tespit edilmiştir. VFŞL Kural Seti’ndeki ilgili maddeye istinaden Papara SuperMassive’e 5.000TL, SuperMassive Genel Menajeri Ulaş Gülkirpik’e 5.000TL olmak üzere toplamda 10.000TL para cezası verilmiştir.

 

LEAGUE OF LEGENDS ile ilgili diğer haberlere buradan ulaşabilrsiniz.

 

 

Close Bitnami banner
Bitnami