PBE’de LOL 10.12 yaması için Elemental harita değişiklikleri

Riot Games, PBE sunucusunda yeni harita değişikliklerini test etmeye başladı ve Alev ve Bulut ejderhalarının bazı değişiklikleri League of Legends 10.12 yamasının öncesinde ortaya çıktı.

PBE

Lig Oyun tasarımcısı Mark Yetter, 15 Mayıs’taki bir blog yazısında , popüler başlığın dengesiz olmasına neden olabilecek herhangi bir değişiklik yapmakta tereddüt etmelerine rağmen, hem Bulut hem de Alev ejderhaları için bazı iyileştirmeler yaptığını açıkladı.

Riot , 29 Mayıs’tan itibaren League of Legends Açık Beta sunucularında test edilmekte olan değişikliklerle “oyun olanaklarını geliştirmek” isteyeceklerini açıkladı.

Bunlar Açık Beta sunucularında anında fark edilebilen tek harita değişiklikleri olsa da, Riot Bulut Ruhunun ormanda savaşan oyuncular için de bonus hareket hızı etkisini artıracağı daha önce açıklanmıştı.

PBE ‘de yeni harita değişiklikleri açıklansa da, 10 Haziran Çarşamba günü canlı yayınlanması beklenen 10.12 yamasında sunuculara yayınlanmadan önce değişime tabi olduklarını belirtmek gerekir.

 

League of Legends ile ilgili diğer haberlere buradan ulaşabilirsiniz.

Close Bitnami banner
Bitnami