Riot, Lansmanda Valorant’ın en üst dereceli sıralarını yeni unvanla değiştirecek

Valorant’ın üst dereceli sıralaması kapalı beta boyunca kafa karıştırıcı bir şekilde ‘Valorant’ olarak adlandırılmıştı ancak tam sürümde çok istenen bir isim değişikliği  lansmanda yayınlanacak.

Riot Valorant’ın 2 Haziran Salı günü yayın tarihi ile, oyuncuların beklediği çok önemli bir değişiklik yaptı. Bazı düzeltmeler, tam sürümün ilk gününde yayınlanacak şekilde ayarlandı.

Oyunla aynı adı taşıyan en üst dereceli rutbesi Valorant’a haftalarca süren tepki sonrasında, bir ayarlama yolda. Yeni rütbe tam olarak ne olacak?

Valorant - subtopicgame
Yeni dereceli güncellemesi

Polygon’a verdiği röportajında kıdemli oyun tasarımcısı Sean Szopinski şunları söyledi:

Bu isimleri beyin fırtınası yaparken, üst düzey için gerçekten harika bir seçim gibi görünüyordu. Oyunun kendisini kişileştirilmesi, elit ve kahramanca bir Valorant olmak isteyen sıralara tırmanmaktan daha havalı ne olabilir! Ancak haklısınız, biraz kafa karıştırıcı. Bunu anlıyoruz. Lansman için değiştireceğiz.

Valorant - subtopicgame

Değiştirilen rütbe açıklanmadığından, oyuncular yeni adı öğrenmek için tam sürüme kadar beklemek zorunda kalacaklar. League of Legends’ın Challenger sıralamasına uygun olabilir veya sadece Valorant için tamamen yeni bir şey olabilir.

 

Lansmanda gelecek olan Omen güncellemesine buradan ulaşabilrsiniz.

 

VALORANT ile ilgili diğer haberlere buradan ulaşabilirsiniz.

Close Bitnami banner
Bitnami