Rockstar Games GTA Online Twitch Prime ödülleri

Rockstar Games, Grand Theft Auto 5’e yepyeni Twitch Prime ödülleri ekledi, GTA çevrimiçi oyuncuları hala sadece Pixel Pete’nin Arcade özelliğini ve büyük bir nakit ödülü alabiliyor. 

Neredeyse on yaşında olmasına rağmen, GTA Online, geliştiricileri tarafından düzenli olarak yenileniyor ve 28 Mayıs’ta Rockstar’ın içerik güncellemesi, yepyeni bir Lucky Wheel aracı ve misyonları kullananlar için bazı bonuslar getirmedi.

Bir Twitch Prime üyesiyseniz, yeni güncellemede indirimli olan her şey için% 10’luk bir fiyat indirimi ve GTA Casino soygununuzu başlatmak için bir mülk, bazı ücretsiz nakit ve daha fazla indirim alma hakkına sahipsiniz. GTA’nın en seçkin araçlarından bazıları.

Rockstar Games

GTA Online Twitch Prime ödülleri (Mayıs / Haziran)

Twitch Prime üyeleri, Pixel Pete’in pazar ve araç indirimlerini ay sonuna kadar talep edebilir. Ancak, Rockstar’ın üyeler için sınırlı bir süre promosyonu olarak 1,25 milyon dolarlık ücretsiz bir ödül var.

Bununla birlikte, tüm bunları ele almak için sadece bir Twitch Prime hesabına ihtiyacınız olmayacak, aynı zamanda Rockstar Social Club’ı kullanmanız gerekecek.

  1. Her şeyden önce, Twitch Prime hesabınızın Rockstar Social Club hesabınızla tamamen bağlantılı olduğundan emin olun.
  2. Bunu yapmak için Social Club web sitesini kullanarak oturum açın .
  3. Bunu yaptıktan sonra, bir sonraki pencerede oturum açarak Twitch hesabınızı bağlayın.
  4. Buradan, PC, Xbox One veya PlayStation 4’te kullandığınız oyun hesabına bağlayın.
  5. Son olarak, GTA Online’ı yükleyin ve ödüllerinizi kullanın.

GTA Online Twitch Prime İndirimleri

Mammoth Tula

Rockstar Games

Yukarıdaki resimde gösterildiği gibi, Mammoth Tula oyuncular için büyük oranda indirimde -% 80’lik bir fiyat indirimi. Bu, Warstock Cache & Carry’den 5.173.700 dolara mal olacaktı, ancak sınırlı bir süre için Twitch Prime üyeleri yaklaşık 1.034.740 – 778.000 dolar karşılığında bir tane alabilir.

Grotti Furia

Ancak sadece bu değil, Grotti Furia’nın fiyatı da azaldı.

Bu araba Twitch Prime aboneleri için % 70 oranında indirildi ve orijinal fiyatı 2.740.000 $ ‘ı büyük ölçüde düşürdü. Açıkçası, Twitch Prime ve Rockstar Social Club hesaplarınızı bu ay nasıl bağlayacağınızı bilmeye değer.

 

GTA ile ilgili diğer haberlere buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

Close Bitnami banner
Bitnami