Royal Youth VFŞL 2020 Yaz Mevsiminde Yer Alacak mı ?

Royal Youth’un 21 Mayıs 2020 itibariyle takım üyelerine karşı sorumluluklarını yerine getirdiği ve uzlaşma sağladığı tespit edilmiştir. Royal Youth VFŞL 2020 Yaz Mevsimi’ne katılım sağlayacaktır.

VFŞL - Subtopicgame

NELER YAŞANMIŞTI ?

Riot Games Royal Youth’un VFŞL Katılım Sözleşmesi’nin ihlali gerekçesiyle VFŞL Katılım hakkı 2020 Yaz Mevsimi süresi boyunca askıya alınabileceğini açıklamıştı.

Riot Games, Royal Youth geciken veya geçmişten bugüne biriken bütün oyuncu ödemelerini 25 Mayıs 2020 tarihine kadar yapmadığı takdirde VFŞL Katılım hakkı 2020 Yaz Mevsimi süresi boyunca askıya alınacağını belirtmişti.

Riot Games, Royal Youth’un sözleşme dahilindeki takım üyeleri ödeme koşullarını ihlal ettiği tespit edilmiş, gerekli uyarılar belirli aralıklarla gerçekleştirilmiştir.

İlgili sözleşme:

Takımların bünyelerinde barındırdıkları oyunculara karşı sorumluluklarını kapsamlı bir şekilde açıklamaktadır. Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’ne dahil olmayı talep eden ve başvuruları olumlu sonuçlanan her takımla olduğu gibi Royal Youth ile de bu kapsamda işbirliği anlaşması imzalanmış, Royal Youth mutabık kalınan bu sözleşme ile takım üyelerine yönelik sözleşme gerekliliklerini yerine getirmeyi taahhüt etmiştir.

 

LEAGUE OF LEGENDS ile ilgili diğer haberlere buradan ulaşabilrsiniz.

 

Close Bitnami banner
Bitnami