V12.61 yamasından sonra Fortnite fırtına çemberinde beklenmedik değişiklik bulundu

Epic Games, v12.61 güncellemesinin yayınlanmasının ardından Fortnite fırtına çemberinde bazı habersiz değişiklikler yaptı.

26 Mayıs’ta yayınlanan en son Fortnite yaması (12.61), aim hedef yardım sorunlarını ele aldı, yeni zorluklar getirdi ve her güncellemede sıklıkla görülen olağan hata düzeltmelerini içeriyordu.

Ancak, yeni güncellemenin yayınlanmasından kısa bir süre sonra, bazı Fortnite oyuncuları , daralmakta olan fırtına çemberinde olağandışı bir şey fark ettikten sonra, en son yama notlarına dahil edilmeyen başka değişiklikler olduğunu iddia etti .

Fortnite
Fırtına çemberi

Fırtınalarda yapılan bir değişiklik, ilk çemberin artık takip ettikleri benzer görüntülerle karşılaştırıldığında, boyut ve konum bakımından büyük farklılıklar ile tamamen rastgele olmasını sağladı.

Fortnite yayıncısı AussieAntics, adanın sadece köşesinin güvenli olduğu bir örneği paylaşarak yeni güvenli bölgelerini vurgulayan ilk birkaç kişi arasındaydı.

Bununla birlikte, sadece bu değişikliklerden etkilenen ilk çember gibi görünüyor, sonraki güvenli bölgeler, oyunun son aşamasında ölçeklenirken, yamadan önce görüldüğü gibi, düzenli desenlere uyuyor.

Ancak, gizli değişiklikler herkese açık maçları etkilerken, rekabetçi oyunlar ve Arena güvenli bölgelerden etkilenmemiş gibi görünüyor.

Bu gizli değişiklikler hakkında birçok teori dolaşırken, daha olası olanlardan biri, alışılmadık kalıplara neden olan Midas ve Kıyamet Aygıtı olabileceğini iddia eden Ali-A ve diğer Fortnite oyuncuları tarafından paylaşıldı.

 

Fortnite ile ilgili diğer haberlere buradan ulaşabilirsiniz.

 

Close Bitnami banner
Bitnami