Valorant dev, lansmanda yayınlanacak olan Omen değişikliklerini açıkladı

Valorant beta, oyuncuları Omen ‘e ve Ajan’ı körleştirebilecek sis veya ışınlanma kitini tanıttı, ancak Riot Games geliştiricileri bazı düzeltmeleri 2 Haziran lansmanından önce geliyor.

Omen, Valorant’ın daha metodik oyuncuları arasında favori olmuştur, çünkü kendi yemlerini kurabilir, önemli açıları gizleyebilir veya herhangi bir turda saldırı noktasını tamamen değiştirebilir.

Yapısı takıma bir çok fayda sağlasa da, oyuncular Dark Cover veya Paranoia gibi yeteneklerinin bir kısmının sorunsuz olmadığının farkında.

Artık beta sona erdiğine ve oyuncuların resmi lansman için yaklaşık bir hafta beklemesi gerektiğine göre, bu Valorant geliştiricileri için yeniden grup oluşturma ve iyileştirmeler üzerinde çalışma zamanı anlamına geliyor.

Omen - suubtopicgame

 

Omen Sis hedefleme birkaç farklı anlama gelebilir; beta sürümünde, oyuncuların Karanlık Gölgeyi yerleştirmek için gölge küresini bir mini harita üzerinde uzatmaları ve geri çekmeleri gerekiyordu. Bu işlevsel olmakla birlikte, örneğin Brimstone’un aksine bir sis yerleştirmenin çok daha az optimize edilmiş bir yoludur.

 

VALORANT ile ilgili diğer haberlere buradan ulaşabilirsiniz.

Close Bitnami banner
Bitnami