Yeni Valorant Ajanı Reyna açıklandı

Ajan 11 Reyna Valorant’a geliyor ve Riot Games Meksikalı tek kişilik ordusu hakkında daha fazla şey açıkladı.

Tıpkı oyundaki diğer Temsilciler gibi, Reyna de yeteneklerinin ikisinin nasıl bir araya toplandığını düşünerek HUD’da hafif bir değişiklik yapacak.

Reyna, bekleme süresinin azalması, başka birini avladığı sürece iyileşme, kör ve sürekli yenilenen bir yaşam çubuğuna sahip görünüyor.

Reyna’in yetenekleri

  • Yetenek 1 (C) – Kör Etme: Etraftaki  düşmanları kör eden bir Küre fırlatır . Düşmanlar kör ederken küreyi görebilir ve yok edebilir.
  • Beceri 2 (Q) – Ruh Avcısı:  Reyna’nın sağlığı, Ruh Kürelerinden yaşamı emerek yeniden doldurulabilir. Öldürdüğün cesetlerden Ruh Kürelerini topla.
  • İmza Yeteneği (E) – Dokunulmazlık:  Reyna, Soul Orbs’un gücünü kullanarak geçici olarak gelen hasara dokunulmaz hale gelebilir. Öldürdüğün cesetlerden Ruh Kürelerini topla.
  • Üstün Yetenek (X) – El çabukluğu:  Ateş hızını geçici olarak artırır, yükleme süresini azaltır ve beceri kullanımınızı hızlandırır.

Cypher’ı ilk öldürdükten sonra, Reyna ‘nın kaybolmadan önce toplayabileceği mor bir Ruh Küresi vücudundan düşer. Bu küreler, İmza Yeteneklerinden birini kullanarak Ajanın tam sağlığını (artı 50 Zırh’a kadar) iyileştirmesini sağlar.

Fragman, Reyna’ nın aynı ücret havuzunu paylaşan iki yeteneğe sahip olduğunu gösteriyor. Çünkü Ruh Küreleri, daha önce de belirtildiği gibi iyileşmesine izin verir veya birkaç saniye boyunca ateş edemediğinde dokunulmaz hale gelir.

Reyna

Temel yeteneklerinden biri, duvarlardan gönderebileceği ve havada asılı halde bırakabileceği kör etme gibi görünüyor.

‘Kraliçe’ olarak adlandırılan Ultimate’ı Soul Orb yeteneklerini geliştirir ve fragman düşmanlarını kırmızı bir vurgu ile gösterir. Reyna’nin ultisi ateş oranını arttırır. Yeniden yüklemesini hızlandırır ve aldığı her öldürmeyle geri tepmesini sıfırlar.

kraliçeyi aktif tutmak için Reyna sürekli azalan çubuğu sıfırlamak için bir rakibi öldürmesi gerekir.

Reyna yetenekleri

Yenilenme yeteneği nedeniyle, aslında 50 HP’ye kadar Aşırı Isınabilir, etkili bir şekilde ona yenilenen Ağır Kalkan için şans verir.

Oyuncular bir sonraki öldürmelerini takip etmek için zaman başlayacak ve nihai oyuncunun aktif yeteneğini nasıl yenileyeceğini görecekler. Bu, Viper’in hayatta kalması için gaz tüyünde kalması gereken nihai noktayı hatırlatır. Ancak bu temsilcinin sürekli öldürmeye ihtiyacı vardır.

İspanyolca’da ‘kraliçe’ anlamına gelen Reyna, Meksika’dan geliyor ve fragmanda Cypher’a öldürdükten sonra “bana kalbini ver” dediği duyulabilir.

İmparatoriçe Ultimate’ı aktive edip başka bir öldürme elde ettikten sonra mor bir küre toplarken “acı çekecekler” ve “daha, daha fazla” diyor.

Reyna

Reyna, oyunun agresif ajanlarından biri olarak yapılmış gibi görünüyor ve oyuncular yaklaşan karakterin tam potansiyelini ortaya çıkarmak için böyle oynamak zorunda kalacaklar.

Valorant 2 Haziran’da resmen başladığında kana susamış Reyna hakkında keşfedilecek çok şey var.

 

VALORANT hakkındaki daha fazla habere buradan ulaşabilirsiniz.

 

Close Bitnami banner
Bitnami